В Снігурівці з’явилась ще одна зупинка-парасолька

Дата: 26.05.2020 15:51

У березні місяці в м. Снігурівка по вулиці Центральна з'явилася оригінальна зупинка, яка відразу привернула увагу кожного мешканця нашої територіальної громади. А все через свій незвичайний вигляд - арт-об'єкт виконано на кшталт великої парасольки.

Фото без опису

Сьогодні, 26 травня, така ж зупинка була встановлена по вул. Суворова навпроти стадіону "Колос". Тепер снігурівчани зможуть сховатися від негоди під час очікування громадського транспорту, який до речі відновив свою роботу у зв'язку з пом'якшенням карантинних обмежень. Згодом в Снігурівці має з’явитися ще одна оригінальна зупинка.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Снігурівська міська рада закликає мешканців та гостей міста бережно ставитися до комунального майна територіальної громади та не псувати його. Адже все, що робиться в нашій ОТГ, в першу чергу, робиться для людей!