Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 11.06.2020 13:23

Повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Снігурівська міська рада оприлюднює документ державного планування – «Генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території у масштабі генерального плану» на підставі рішення Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області від 12.17.2017 року №12 та звіт про СЕО.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні.

Генеральним планом визначені потреби в територіях для забудови, межі перспективного розвитку населеного пункту, межі функціональних зон, розміщення об'єктів культурно-побутового, житлового та промислового призначення, розміщення нових озеленених територій загального користування, загальний стан довкілля населеного пункту та заходи щодо поліпшення екологічного й санітарно-гігієнічного стану населеного пункту, транспортної та інженерної інфраструктури, заходи щодо санітарного очищення території, заходи щодо охорони об'єктів культурної спадщини.

Зонінг розроблений на всю територію населеного пункту.

План зонування території (зонінг) - містобудівна документація, яка визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб в межах виділених зон.

План зонування території визначає функціональне призначення, вимоги до забудови та ландшафтної організації території.

Основні принципові рішення Генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території у масштабі генерального плану: зміна межі населених пунктів; освоєння вільних територій в межах населеного пункту під нову житлову та громадську забудову; вирішення питань щодо санітарного очищення території населеного пункту; розширення мережі транспортної інфраструктури (мережа нових вулиць та проїздів) та ін.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО – Снігурівська міська рада. Орган, який приймає рішення про затвердження документу державного планування, – Снігурівська міська рада.

Виконавець документу державного планування - ТОВ «Архізем».

Виконавець звіту про СЕО – ТОВ «ПБ «Базис».

Процедура громадського обговорення з питання розгляду документу державного планування - «Генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території у масштабі генерального плану» та звіту про СЕО  буде здійснена з 11 червня 2020 року по 10 липня 2020 року, відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Пропозиції та зауваження подаються до Снігурівської міської ради, на адресу: 57300 Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 або на електронну адресу: Rada-sng@ukr.net За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 10.07.2020 року.

Ознайомитися з проєктом ДДП та звітом про СЕО  можна за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124,  а також на офіційному веб-сайті:  https://snigurivska-gromada.gov.ua/.

Відповідальний: Завідувач сектору економічного розвитку, інвестицій та торгівлі - Колісниченко Р.С.  тел. 0664141589; e-mail: Rada-sng@ukr.net.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту державного планування відсутня.

ДОКУМЕНТИ (посилання на завантаження)