Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Вшанували пам'ять захисників Вітчизни.

Дата: 14.10.2020 10:00

14 жовтня поєднує в собі три свята — День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України. Цей день дійсно об’єднує весь український народ, адже засвідчує мужність, героїзм, відданість та любов до рідної землі.

Сучасна Українська держава є історичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

З нагоди свята, голова Снігурівської РДА Іван Зубрицький, перший заступник міського голови Олександр Дубінін, голова райради Тетяна Мезіна та представники ветеранської організації поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність України та до Стели загиблим воїнам-снігурівчанам у Другій Світовій війні на знак вшанування полеглих українських патріотів.