Про надання інформації

Дата: 10.03.2021 14:21

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2011 №1537 «Про затвердження  Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2011р. за №1460/20198 повідомляє «Про проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень».

Оцінці підлягає діяльність головного бухгалтера, який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов»язки не змінилися. Оцінка здійснюється шляхом проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання діяльності головного бухгалтера бюджетної установи. Внутрішнє оцінювання діяльності головного бухгалтера здійснюється безпосередньо головним бухгалтером, який підлягає оцінці, а також погоджується керівником бюджетної установи, керівником та головним бухгалтером бюджетної установи, якій підпорядкована бюджетна установа, у разі  коли така установа є розпорядником коштів нижчого рівня місцевого бюджету. Внутрішнє оцінювання передбачає заповнення головним бухгалтером за погодженням із керівником бюджетної установи Анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень (далі Анкета) за формою згідно з додатком до цього Порядку.

Головний бухгалтер надає заповнену та погоджену в установленому порядку Анкету Комісії  не пізніше 1 квітня 2021 року, в якому проводиться оцінка

УДКСУ у Снігурівському районі