Свято Масляної в "Журавлику"

Дата: 12.03.2021 11:36

Масляна – це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням весни. Сьогодні в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» Снігурівської міської ради відбулося святкування Масляної. Почався захід із знайомства з цим святом, з його значенням та звичаями. Діти радісно закликали масляну, яка принесла із собою жартівливі змагання, цікаві конкурси, пісні, розповідали про значення кожного дня Масляної. Звичайно були млинці – неодмінний атрибут свята, які являють собою символ Сонця. Діти змагалися у відгадуванні загадок, пеленанні колодки, киданню сніжок в ціль, водили « Подоляночку».

Дійство видалось колоритним, цікавим та смачним. Колектив центру та вихованці дякують Оксані Яківні Біляченко - завідувачці Галаганівським краєзнавчим музеєм, яка надала необхідні атрибути для проведення свята та пригостила учасників смачними млинцями.