Арт-терапія в "Журавлику"

Дата: 19.03.2021 14:22

Протягом тижня в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» Снігурівської міської ради діти вивчали лексичну тему «Перелітні птахи». Практичний психолог Борисевич Таісія Віталіївна провела з дітьми заключне заняття, на якому використовувала різні методи і прийоми, ключовим з яких був метод арт-терапії: робота з сипучими матеріалами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За допомогою різних круп діти робили аплікації пташок, що сприяє розвитку посидючості, тонкої моторики, уваги. Також на занятті діти виконували пальчикову гімнастику, фізкультхвилинку, працювали над індивідуальними цілями.

Також психолог пройшла онлайн-курс з теми «Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами» та отримала сертифікат.