19 червня – День фермера

Дата: 19.06.2021 07:50

Шановні фермери Снігурівщини!

Фото без описуФермер – не тільки професія, а життєве покликання! Ваша праця – не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача! Саме вона забезпечує продовольчу безпеку країни та зберігає українське село.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

Здоров’я вам, наснаги, терпіння і  Господніх благословінь!

Міський голова Інна Бойко