Вихованці Сергія Зіньковського посіли призові місця на Чемпіонаті України з дзюдо

Дата: 15.09.2021 18:01

Днями в м.Очаків відбувся Чемпіонат України «Динамо» з дзюдо серед юнаків та дівчат. За збірну команду Миколаївщини виступали четверо спортсменів-снігурівчан, які не залишились без нагород та показали прекрасні результати.

Вихованці Снігурівської ДЮСШ посіли чотири призові місця:

І місце – Марина Семенова;

ІІ місце – Вадим Левицький;

ІІІ місце – Катерина Семенова та Анастасія Рапота.

У підсумку команда Миколаївської області посіла 6-е місце серед усіх обласних команд-учасниць.

«Вітаю наших спортсменів та Заслуженого тренера України Сергія Григоровича Зіньковського, які достойно представили наш край у Чемпіонаті України. Впевнена, що вихованці Сергія Григоровича і надалі будуть успішно долати вершини спорту і своїми досягненнями викликатимуть почуття гордості у земляків», – зазначила міський голова Інна Бойко.