Інна Бойко привітала переможницю спартакіади

Дата: 16.09.2021 16:01

Фото без описуУ четвер, 16 вересня 2021 року, очільниця громади Інна Бойко привітала голову ГО «Організація осіб з інвалідністю Снігурівської міської ради Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Тетяну Васюру з перемогою  на обласній спартакіаді осіб з інвалідністю.

«Дякуємо Вам за внесок в розвиток фізичної культури та спорту серед осіб з інвалідністю. Ваші старання є неоціненними, оскільки Ви допомагаєте нашим землякам з особливими потребами повірити в себе і відчути, що вони потрібні і здатні на більше», – відмітила Інна Володимирівна.

За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністю та високий рівень спортивної підготовки, міський голова Інна Бойко вручила Тетяні Васюрі Почесну грамоту від директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.