Увага! На території Снігурівської ОТГ скасовуються всі масові заходи у зв’язку з переходом до «жовтої» карантинної зони

Дата: 22.09.2021 16:30

Фото без описуУ зв’язку з встановленням «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території України та введенням в дію заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Миколаївської області, відповідно до доручення голови облдержадміністрації від 21 вересня 2021 року №65-д та протоколу №26 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації,  з 23 вересня 2021 року на території Снігурівської міської територіальної громади скасовуються усі масові та святкові заходи, в тому числі святкування Дня міста Снігурівка та дні заснування сіл.

Спільно з депутатським корпусом буде проведено обговорення можливості перенесення святкування Дня міста Снігурівка та дні заснування деяких населених пунктів громади на іншу дату в зв’язку з введеними карантинними обмеженнями.