​​​​​​​​​​​​​​Проекти рішень

Проєкти рішень сесії (жовтень)

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” Снігурівської міської територіальної громади на  2021 - 2025 роки (зі змінами та доповненнями)

08:34 18.10.2021

Проєкти рішень виконкому (жовтень)

Про затвердження Положення про порядок організації проведення евакуації населення Снігурівської міської територіальної громади у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій

08:27 08.10.2021

Проєкти рішень сесії (вересень)

Про перерахування грошових активів з рахунків КП «Снігурівський міськводоканал» на рахунок КП «Снігурівський сервіс» та закриття розрахункового рахунку КП «Снігурівський міськводоканал»

15:46 01.09.2021

Проєкти рішень виконкому (вересень)

15:45 01.09.2021

Проєкти рішень сесії (серпень)

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Снігурівської міської територіальної громади в особі Снігурівської міської ради

11:01 23.07.2021

Проекти рішень IX сесії

Про внесення змін до  бюджету Снігурівської міської територіальної  громади на 2021 рік

10:52 31.05.2021