Привітали дітлахів

Напередодні 1 вересня Снігурівський ліцей N3 спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Гриненко Юлією, в.о.голови Снігурівського районного суду Миколаївської області Бодровою Олександрою та заступником керівника апарату Снігурівського районного суду Миколаївської області Науменко Юлією привітали діток, які прибули у нашу громаду з м. Херсон.

16:12 30.08.2023

Готуємось до ЗНО. Характеристики сертифікаційних робіт

Протягом 7-10 лютого 2022 року за ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників методистами організаційно-технологічного відділу Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти проведено онлайн-семінари на платформі Zoom з теми: «Готуємось до ЗНО. Характеристики сертифікаційних робіт». Учителі української мови та літератури, математики, іноземних мов, історії України закладів освіти Снігурівської громади мали змогу отримати детальний аналіз сертифікаційних робіт та зосередити свою увагу на окремих компетентних завданнях тестів для врахування в роботі під час підготовки учнів до незалежного оцінювання.

13:14 15.02.2022

Педагоги Снігурівської ОТГ ділились досвідом у онлайн-студії «Знайомтесь: мої професійні надбання»

Цьогоріч вдруге стартувала онлайн-студія «Знайомтесь: мої професійні надбання…», де педпрацівники закладів освіти Снігурівської міської ради протягом лютого та березня матимуть змогу ознайомитися з досвідом роботи педагогів, які атестуються у поточному навчальному році. Традиційно вона проходитиме у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom за двома локаціями.

16:45 03.02.2022

Вітаємо!

Мова як суспільне, історичне явище, що тісно пов’язане з духовним, розумовим, психічним життям людей, має велике значення для кожного народу; нею супроводжуються усі сторони буття, процеси пізнавальної і творчої діяльності, завдяки їй люди спілкуються між собою, обмінюються думками, мислять, пізнають навколишній світ, усвідомлюють явища, процеси, дії, залежність між ними. Саме тому мова – найцінніше багатство народу, його історія, свідомість, продукт суспільного життя.

14:19 28.01.2022

25 січня 2022 року за ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Снігурівської міської ради для керівників закладів дошкільної освіти відбувся майстер-клас «Сучасні форми взаємодії з сім’ями вихованців у межах відкритого освітнього простору».

13:12 26.01.2022

Олімпійський тиждень у ЗОШ №2

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності в Снігурівській філії І ступеня № 2

08:15 20.10.2021