A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Бюджет

Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2023 рік

Розпорядженням начальника Снігурівської міської військової адміністрації від 05 грудня 2023 року №471-р/c "Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2023 рік".

14:56 11.12.2023

Інформація про бюджет головного розпорядника коштів бюджету Снігурівської міської територіальної громади - Снігурівської міської ради за 2021 рік

Інформація про бюджет головного розпорядника коштів бюджету Снігурівської міської територіальної громади - Снігурівської міської ради за 2021 рік

16:26 14.02.2022

Інформація про бюджет  по головному розпоряднику коштів міського бюджету- Відділу освіти Снігурівської міської ради  за 2021 рік.

Відділ освіти Снігурівської міської ради- головний розпорядник коштів міського бюджету. Мета його діяльності- забезпечення реалізації права кожного громадянина на освіту, доступність повної загальної середньої освіти та її обов’язковість для всіх категорій населення, забезпечення надання належних умов виховання дітей в умовах дошкільної та позашкільної освіти, створення необхідних умов для фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей.

16:11 11.02.2022

Інформація про бюджет по головному розпоряднику коштів міського бюджету – Служби у справах дітей Снігурівської міської ради за 2021 рік

Служба у справах дітей Снігурівської міської ради - головний розпорядник коштів міського бюджету. Забезпечує реалізацію на території Снігурівської міської територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень, захист прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

15:43 11.02.2022

Інформація про бюджет по головному розпоряднику коштів бюджету- фінансовому відділу міської ради за 2021 рік.

Фінансовий відділ міської ради -головний розпорядник коштів бюджету міської територіальної громади. Мета діяльності –керівництво і управління у сфері фінансів, що передбачає  якісне управління бюджетним процесом, спрямоване на гарантоване виконання дохідної частини  бюджету міської територіальної громади  та збалансоване виконання видаткової частини  бюджету міської територіальної громади.

16:43 10.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано