Бюджет

Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2023 рік

Розпорядженням начальника Снігурівської міської військової адміністрації від 05 грудня 2023 року №471-р/c "Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2023 рік".

14:56 11.12.2023

Інформація про бюджет головного розпорядника коштів бюджету Снігурівської міської територіальної громади - Снігурівської міської ради за 2021 рік

16:26 14.02.2022

Інформація про бюджет  по головному розпоряднику коштів міського бюджету- Відділу освіти Снігурівської міської ради  за 2021 рік.

Відділ освіти Снігурівської міської ради- головний розпорядник коштів міського бюджету. Мета його діяльності- забезпечення реалізації права кожного громадянина на освіту, доступність повної загальної середньої освіти та її обов’язковість для всіх категорій населення, забезпечення надання належних умов виховання дітей в умовах дошкільної та позашкільної освіти, створення необхідних умов для фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей.

16:11 11.02.2022