Центр надання адміністративних послуг

Розпорядження начальника міської військової адміністрації від 27.10.2023р. №217-р/c "Про внесення змін в додатки  до рішення ХІІІ сесії 7 скликання від 28 липня 2020 року № 6 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради»"

09:15 28.11.2023

Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.

16:11 08.11.2021

Послуги, пов'язані з житлом на Гіді: як отримати — добірка послуг від Мінцифри

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:

08:41 27.10.2021

Послуги для спілок на Гіді

Плануєте зареєструвати власну спілку чи об’єднання і не знаєте, які державні послуги для цього потрібні? Гід з державних послуг підкаже, як отримати необхідну послугу, місце, час та вартість.

15:58 20.10.2021

Про утворення віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради в с.Василівка, с.Кобзарці, с.Павлівка та затвердження графіків роботи віддалених робочих місць адміністраторів

Рішення "Про утворення віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради в с.Василівка, с.Кобзарці, с.Павлівка  та затвердження графіків роботи віддалених робочих місць адміністраторів"

18:02 01.04.2021