Громадські слухання (обговорення)

Звіт про результати громадського обговорення проєкту рішення Снігурівської міської ради “Про зміну типу та найменування, затвердження у новій редакції Статуту ГАЛАГАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” та проєкту розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації Баштанського району Миколаївської області “Про зміну типу та найменування, затвердження у новій редакції Статуту ГАЛАГАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”

16:21 19.01.2024

Звіт про результати громадського обговорення проєкту рішення Снігурівської міської ради “Про зміну типу та найменування, затвердження у новій редакції Статуту ТАМАРИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”

Звіт про результати громадського обговорення проєкту рішення Снігурівської міської ради “Про зміну типу та найменування, затвердження у новій редакції Статуту ТАМАРИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” та проєкту розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації Баштанського району Миколаївської області “Про зміну типу та найменування, затвердження у новій редакції Статуту ТАМАРИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”

11:37 16.01.2024

Звіт про результати громадського обговорення питання щодо перейменування села Першотравневе Снігурівської міської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області

Звіт про результати громадського обговорення питання щодо перейменування села Першотравневе Снігурівської міської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області

08:49 26.09.2023

Проєкт рішення Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування ПЕРШОТРАВНЕВОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:42 06.06.2023

Проєкт рішення сесії Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування ПАВЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:41 06.06.2023

Проєкт рішення сесії Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування КАЛИНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:40 06.06.2023

Проєкт рішення сесії Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування ЄВГЕНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:39 06.06.2023

Проєкт рішення сесії Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування ГАЛАГАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:37 06.06.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації "Про зміну типу закладу та найменування ЄВГЕНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

18:34 05.06.2023