Заклади охорони здоров'я

ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради

Оголошення про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради

08:31 17.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття  посади директора комунального некомерційного підприємства  «Снігурівська міська лікарня»  Снігурівської  міської  ради

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Статут комунального некомерційного підприємства «Снігурівська  міська  лікарня» Снігурівської  міської  ради,  рішення IV позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання від 24.12.2020  № 2 «Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “Снігурівська ЦРЛ” Снігурівської районної ради Миколаївської області, зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Статуту», розпорядження Снігрівського міського голови  від 10 лютого 2021 року № 40 «Про формування конкурсної комісії посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради», розпорядження Снігурівського міського голови від 24.02.2021 р. № 51 «Про створення конкурсної комісії», розпорядження Снігурівського міського голови від 25.02.2021 р. № 52 «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради».

18:12 26.02.2021

Увага! Конкурс!

Снігурівська міська рада має намір провести конкурсний відбір  на  зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради.

11:53 11.02.2021