Інклюзивно-ресурсний центр Снігурівської міської ради

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Графік роботи Інклюзивно-ресурсного центру:

Понеділок   з 8:00 до 15:45               обідня перерва з 12:00 до 12:30

Вівторок     з 8:00 до 15:45                обідня перерва з 12:00 до 12:30

Середа         з 8:00 до 15:45                обідня перерва з 12:00 до 12:30

Четвер         з 8:00 до 15:45                обідня перерва з 12:00 до 12:30

П’ятниця    з 8:00 до 15:30                обідня перерва з 12:00 до 12:30

Субота        вихідний

Неділя        вихідний

Кадровий склад ІРЦ Снігурівської міської ради

Директор                                                                 Бабенко Анна Валентинівна

Фахівець (консультант)                                       Шпак Карина Миколаївна

Фахівець (консультант)                                       Братченко Наталія Миколаївна

Фахівець (консультант)                                       Віндюк Анна Олександрівна

Фахівець (консультант)                                       Крочак Анна Андріївна

Метою діяльності Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської міської ради є забезпечення прав осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Порядок прийому громадян:

1. Усі відвідування ІРЦ (подання та отримання документів, комплексне психолого-педагогічне оцінювання дитини) відбуваються за узгодженням з фахівцями ІРЦ.

2. Подання документів відбувається за допомогою автоматизованої системи Портал ІРЦ https://ircenter.gov.ua. Контактні телефони для  консультацій:

+38 (093)800 32 76;

+38 (095) 443 51 57;

+38 (095) 948 52 79;

3. Для проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку необхідно зібрати перелік документів:

1. Документи, що посвідчують особу заявників.
  2. Письмове (он-лайн, використовуючи АС «ІРЦ») звернення (заява від батьків(одного з батьків) або інших представників особи з особливими освітніми потребами).
  3. Свідоцтво про народження дитини.
  4. Інші документи, що посвідчують особу, якій проводитиметься комплексна оцінка.
  5. Індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності).
  6. Інформація про стан здоров’я особи та результати медичної діагностики вузькопрофільних спеціалістів, яку надають заявники.
  7. Психолого-педагогічна характеристика особи із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти.
  8. Зошити з рідної мови та математики, результати навчальних досягнень,
    (для осіб, які здобувають загальну середню освіту), малюнки.
  9. Документи, щодо додаткових обстежень особи.
  10. Копія протоколу засідання команди психолого-педагогічного супроводу особи з ООП із зазначенням потреби, щодо продовження тривалості здобуття освіти.
  11. Попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки.
  12. Висновки відповідних фахівців, щодо  результатів надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг із зазначенням динаміки розвитку особи згідно з ІПР.