Відділ культури, молоді та спорту

До Дня хрещення Київської Русі – України в бібліотеках ОТГ.

Прийняття християнства київським князем Володимиром стало ключовою подією в історії Русі, заклало основи державності і на століття визначило долю народів, що вийшли з київської хресної купелі.  Щороку, 28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято - День хрещення Київської Русі – України. З нагоди цієї визначної події бібліотеки  Снігурівської ОТГ організували та провели заходи: година цікавих повідомлень   «Свято, дароване Богом», інформаційна година «Загадки хрещення України-Русі», пізнавальна година «Історія християнства на Русі-Україні», перегляд фільму: «Сказання про Хрещення Русі», хвилини духовності «Скарби православ’я», експрес-інформацію «Храми – це наша історія», хвилина духовності «Священна книга християн», історична подорож «Хрещення Русі».

14:51 28.07.2021

Здоров’я – основна складова успішного життя кожного з нас.

Фізична активність, спорт, вдосконалення своїх навиків, спілкування з ровесниками– ось чого бракує сучасному кібер поколінню. Дитина не повинна сидіти у смартфоні, а проводити своє дозвілля на свіжому повітрі.

10:31 18.07.2021

Історичний екскурс до Дня вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е.

21:19 20.05.2021

В сільських закладах культури Снігурівськоі міської об’єднаної територіальної громади

15 травня 2021 року були проведені заходи з нагоди святкування Дня Європи в Україні. Заходи були спрямовані на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учасників та відвідувачів закладів культури, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

17:38 15.05.2021