Посадові особи міської ради

УВАГА! КОНКУРС!

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

09:37 07.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Снігурівська міська  рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб Снігурівської міської ради.

14:52 15.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ