Розпорядження міського голови

№267 від 8 грудня 2020 року "Про організацію роботи з інформування й залучення населення та застосування гендерноорієнтовного підходу при створенні належного ЦНАП Снігурівської міської ради"

Про організацію роботи з інформування й залучення населення та   застосування гендерноорієнтовного підходу при створенні належного ЦНАП Снігурівської міської ради

16:19 22.12.2020

№251 "Про затвердження Порядку проведення опитування (вивчення громадської думки) щодо кандидатур на посаду старости Снігурівської міської ради"

РРозпорядження №251 "Про затвердження Порядку проведення опитування (вивчення громадської думки)  щодо кандидатур на посаду старости Снігурівської міської ради"

08:32 30.11.2020