СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Новини

Дата: від до Скинути

Подяка за небайдужість

Подяка за небайдужість

🏚У теперішні важкі часи, війна, обстріли та підтоплення залишили свої сліди на багатьох будинках Снігурівської громади. Чимало осель наших мешканців залишились з пошкодженими вікнами, які потребували заміни. 

10:28 21.06.2024

До 25 червня триває реєстрація на програму безплатних консультацій для переробного бізнесу AGROw UP

До 25 червня триває реєстрація на програму безплатних консультацій для переробного бізнесу AGROw UP

Програма AGROw UP – це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити. Мета програми – надати консультаційну підтримку малому та середньому бізнесу, що хоче почати чи вдосконалити доробку або переробку своєї продукції та внаслідок цього збільшити додану вартість своєї продукції та конкурентоспроможність на ринку.

10:02 18.06.2024

🌟Молодіжний простір у Снігурівці: Перший крок до великих змін☝️

🌟Молодіжний простір у Снігурівці: Перший крок до великих змін☝️

Днями, між Снігурівською міською радою та ГО «Потрібні тут» було підписано Меморандум про співробітництво в рамках реалізації програми Дитячого фонду ООН UNICEF “Розбудова потенціалу молодих людей як агентів змін”.

15:20 17.06.2024

До уваги суб’єктів сільськогосподарської діяльності!

До уваги суб’єктів сільськогосподарської діяльності!

З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність пожеж, особливо сільськогосподарських масивів. Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгоспугідь, лісосмуг  в літній пожежонебезпечний період.

15:57 14.06.2024

До уваги сільгосптоваровиробників!

До уваги сільгосптоваровиробників!

На виконання листа Департамента агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації щодо потреби в рукавах для зберігання зерна та у зв’язку з агресією російської федерації проти України, поточними викликами в аграрному секторі, включаючи воєнний стан та можливі ускладнення, які можуть бути пов’язані з перебоями у роботі Чорноморського зернового коридору, наявність необхідних засобів зберігання врожаю зернових культур є критично важливою для забезпечення продовольчої безпеки України.

14:38 14.06.2024

Шановні мешканцї Снігурівської громади!

Шановні мешканцї Снігурівської громади!

В рамках програми міжнародної технічної допомоги USAID "Decentralization Offering Better Results and Efficiency (DOBRE)" в громаді відбувається процес оновлення Стратегії розвитку громади - документу, важливого як з точки зору можливостей співробітництва громади з міжнародними та вітчизняними партнерами, так і з точки зору виконання вимог законодавства.

11:22 14.06.2024

Як прописати дитину без згоди батька або матері

Як прописати дитину без згоди батька або матері

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.

15:22 13.06.2024

Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії

Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії

Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв згідно із ст. 40 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”( далі - Закон № 1058).

15:19 13.06.2024

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ

ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ

За даними Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в 2024 році фахівцями територіальних органів Держпродспоживслужби взято участь у розслідуванні 24 випадків ботулізму з 27 постраждалими, серед яких один летальний.

15:17 13.06.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано