Дата: від до Скинути

«Депутатські кошти» Андрія Закусілова використають на покращення матеріально-технічної бази КП

Нещодавно міською радою було освоєно кошти у сумі 150 000 гривень, які виділив депутат обласної ради Андрій Закусілов. Їх було використано на покращення матеріально-технічної бази комунальних підприємств та закупівлю альтанки у заклад дошкільної освіти №4.

08:43 19.10.2021

Міськрада використає «депутатські кошти» Івана Кухти на ремонт сільських доріг

Нещодавно з метою проведення капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності, міська рада затвердила Перелік об’єктів, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Снігурівської ОТГ.

08:28 19.10.2021

Юріївські школярі навчались профорієнтації

У вівторок, 12 жовтня 2021 року учні Юріївської філії долучились до перегляду Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації для учнів 7-11 класів в рамках реалізації проєкту з профорієнтації та побудові кар'єри «Обери професію своєї мрії».

08:27 19.10.2021

Сильні, сміливі та невгамовні

16 жовтня в Миколаєві на базі сучасного спортивного комплексу МСДЮСШОР відбулася масштабна спортивна подія – Всеукраїнський турнір «KWF Ukrainian Open Cup 2021» серед  дітей, юнаків, дівчат, юніорів та юніорок. Організатором чемпіонату виступила Філія Федерації  Кіокусін кай України в Миколаївській області. У змаганнях взяли участь команди з Миколаївської, Київської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Запорізької областей та міста Києва. Це представники сіми міжнародних спортивних федерацій – KWF, IFK, KI, WKB, IKO Matsushima, KWO та IKO Matsui.

16:33 18.10.2021

До уваги власників домогосподарств та жителів громади, які утримують птицю!!!

У зв'язку з повідомленнями у засобах масової інформації щодо масової загибелі дикої перелітної птиці на озері Сиваш в районі Арабатської стрілки, для забезпечення контрольованої епізоотичної ситуації на території Миколаївської  області та мінімізації ризиків поширення гостро інфекційних захворювань птиці громадянам особистих селянських господарств важливо знати:

10:13 18.10.2021

Увага – грип птиці!!!

На території с.Великосербулівка Єланецької селищної територіальної громади виявлено грип птиці.

10:02 18.10.2021