У Снігурівці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого по всій країні вшановують пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір та свободу українського народу. Трагічна дата нової української історії стала символом незламності та джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну.

09:03 20.02.2022

Звернення Снігурівського міського голови Інни Бойко до Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні снігурівчани! 20 лютого ми в скорботі схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, різного соціального статусу і навіть різної національності – Героїв Небесної Сотні, які стали символом Революції Гідності в Україні.

08:00 20.02.2022

У Снігурівці відбувся семінар «Агросектор. Мінімальне податкове зобов’язання»

У п’ятницю, 18 лютого 2022 року, у залі засідань міської ради був проведений семінар «Агросектор. Мінімальне податкове зобов’язання» для аграріїв і підприємців громади. Участь у заході брали міський голова Інна Бойко разом зі своїми заступниками, директор ТОВ «Аудиторська фірма «Благо» Андрій Жердєв та директор Снігурівської філії обласного центру зайнятості Ірина Заприкут.

14:50 19.02.2022

Щодо закриття відділення АТ «Ощадбанк» у старій частині міста Снігурівка

До Снігурівської міської ради звертаються занепокоєні громадян з приводу закриття відділення АТ «Ощадбанк» у центрі міста Снігурівка. В даній частині міста проживає понад 7 тисяч осіб, більшість з яких переважно представники найменш соціально-незахищених верств населення – пенсіонери та люди похилого віку.

17:38 18.02.2022

Територіальна оборона в Україні: що варто знати

Територіальна оборона (ТрО) — система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються у мирний час та в особливий період з метою протидії військовим загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

12:05 17.02.2022