Дата: від до Скинути

Увага! В Баштанському районі зареєстровано 2 випадки високопатогенного грипу птиці в приватному секторі та 1 випадок в дикій фауні.

Пташиний грип — масове захворювання диких птахів та домашньої птиці, спричинене вірусом, який може передаватися від хворої птиці людині. Хвороба має серйозні наслідки для суспільства в усьому світі та є частиною програм моніторингу ВООЗ.

17:21 16.02.2024

Вплив тютюнопаління на здоров’я та життя людини: Підліток і тютюнопаління.

Нікотинова залежність сьогодні поширюється серед народних мас з такою швидкістю, що її не встигають зупинити або хоча б сповільнити навіть при всіх спробах. Їй підвладні всі: жінки та чоловіки, молодь і літні люди, а найстрашніше, що курити починають вже в підлітковому віці, абсолютно не надаючи значення тому, як це впливає на стан юного організму, що розвивається.

15:50 16.02.2024

У Польщі створять спільний центр Україна-НАТО з аналізу, підготовки та навчання

На засіданні Ради Україна-НАТО (РУН) було ухвалене рішення про створення нової структури, а саме – Спільного центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки та освіти, що забезпечить більш тісну взаємодію Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine з Альянсом.

10:28 16.02.2024

Залежність від нікотину

Перший крок позбутися від тютюнової залежності – це визнання цієї проблеми та її усвідомлення.

14:21 15.02.2024

Державна реєстрація потужностей операторів ринку харчових продуктів

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та обігу.

14:07 14.02.2024

Вебінар на тему: «Вимоги до складання перспективного меню в закладах освіти»

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє  про проведення  Головним управлінням  Держпродспоживслужби в Миколаївській області  вебінарів на тему : «Вимоги до складання перспективного меню в закладах освіти».

14:06 14.02.2024

До уваги суб’єктів господарювання!

Снігурівська міська військова адміністрація повідомляє, що Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на підтримку та розвиток українських переробних підприємств у таких галузях: виробництво упаковки та пакувальних матеріалів, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти для відновлення та відбудови (будівельні матеріали, вікна, двері, металоконструкції, електротовари тощо).

11:08 13.02.2024

Зарахування до страхового стажу жінкам часу догляду за дитиною до трьох років.

До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок.

10:45 13.02.2024