Інна Бойко провела засідання виконкому

У середу, 16 лютого 2022 року, очільниця громади Інна Бойко провела засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради, на якому було розглянуто три десятка питань порядку денного.

10:08 17.02.2022

На Снігурівщині відзначили День єднання

16 лютого 2022 року на виконання Указу Президента "Про невідкладні заходи з консолідації Українського суспільства" в Україні вперше відзначили державне свято – День єднання. Сьогодні о 10.00 керівництво громади, працівники всіх установ і організацій Снігурівщини та небайдужі громадяни в унісон зі всією країною долучилися до відзначення заходів з нагоди Дня єднання, аби засвідчити спільне прагнення до консолідації українського суспільства, бажання свободи і миру на рідній землі.

19:49 16.02.2022

ВІТАЄМО переможців!

12 лютого 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІІ Міжнародного  конкурсу імені Петра Яцика, на якому наші мовознавці посіли призові місце:

12:15 16.02.2022

І знову – І місце!

Наприкінці 2021 року в Міжнародному конкурсі  «Сузір’я Україна – Європа: 14 сезон», який проводився за іноваційною мистецькою освітньою програмою творчого об’єднання  Сузір’я України і Constellation World Talent Network  фольклорний колектив «Озеряни» Афанасіївського старостинського округу Снігурівської ОТГ виборов І місце за виконання старовинної народної пісні «Журба за журбою» і був запрошений до участі в подальших міжнародних конкурсах.

12:10 16.02.2022

Щодо роботи пересувних поштових відділень АТ «Укрпошта»

На адресу Снігурівської міської ради продовжують надходити звернення громадян з приводу значних затримок у роботі пересувних поштових відділень. Чимало нарікань та безліч слів обурення мешканці висловлюють і на сторінках спільнот у соціальних мережах, у деяких випадках навіть помилково звалюючи відповідальність за неналежну роботу бригад поштових відділень на місцеву владу.

12:07 16.02.2022

У Снігурівці відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-ої річниці з дня виведення військ з Афганістану

Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 року, 15 лютого в Україні відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану. Радянсько-афганська війна тривала 3340 днів, обидві сторони понесли величезні втрати.  15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю. Сьогодні виповнюється 33 роки з того часу.

18:12 15.02.2022

Основні правила техніки безпеки при роботі з пестицидами та агрохімікатами

Пестициди та агрохімікати – це небезпечні для здоров’я людей речовини, тому поводитися з ними потрібно дуже обережно. Вони діють не лише на об’єкти проти яких їх застосовують, а і є потенційно небезпечними для здоров’я людини та довкілля.

13:02 15.02.2022