Суботня толока небайдужих мешканців

У суботу, 16 жовтня 2021 року, депутат Снігурівської міської ради Олександр Кожанов разом з небайдужими мешканцями будинку №23 по вул.Суворова провели толоку, в ході якої навели благоустрій прилеглої до будинку території. Учасники толоки прибрали сміття, опале листя та висадили 11 дерев павловнії, саджанці яких були надані депутатом.

19:16 16.10.2021

Інна Бойко привітала з Днем захисника України талановитого учасника АТО Ігоря Саханського

Творчі люди - це унікальні, оригінально мислячі особистості, які вміють мріяти і черпають своє натхнення від щирості людей. Їм дано відчувати набагато більше, ніж нам звичайним людям, передавати інформацію, насичувати її всіма барвами, що тільки створила природа, інтерпретувати її по-своєму, перетворюючи в прекрасний шедевр.

11:09 14.10.2021

В Снігурівській ОТГ відзначили День захисників та захисниць України

У четвер, 14 жовтня, біля Стели борцям за волю та незалежність України зібрались мешканці міста, представники влади, учасники АТО та представники установ та організацій ОТГ, щоб вшанувати пам’ять героїв сьогодення, які стали на захист нашої Батьківщини, її волі та незалежністі на Сході України.

10:51 14.10.2021

У бібліотечних закладах Снігурівської ОТГ проведено заходи до Дня козацтва та Дня захисників і захисниць України

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів українців. В цей день громадяни нашої держави святкують День захисників і захисниць України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани усіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

07:58 14.10.2021

Подяка від шкільної родини ЗОШ №3

Діти – найдорожчий скарб, наша гордість і надія. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх є святим обов’язком сім’ї, школи, влади та громадськості. Тільки тоді вони ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні.

07:38 14.10.2021