Турбота змінює

Працівниками відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Снігурівської міської ради разом зі Службою у справах дітей Снігурівської міської ради 21 та 22 лютого 2022 року в Відділенні поліції №2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області та в Снігурівській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості було проведено семінари на тему: «Сімейний патронат і що про нього варта знати». Учасникам семінару було розкрито інформацію щодо можливостей створення Патронату.

14:07 22.02.2022

У Снігурівці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого по всій країні вшановують пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір та свободу українського народу. Трагічна дата нової української історії стала символом незламності та джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну.

09:03 20.02.2022

Звернення Снігурівського міського голови Інни Бойко до Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні снігурівчани! 20 лютого ми в скорботі схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, різного соціального статусу і навіть різної національності – Героїв Небесної Сотні, які стали символом Революції Гідності в Україні.

08:00 20.02.2022