Про підтримку у 2024 році суб’єктів господарювання в АПК

Баштанська районна військова адміністрація доводить до відома, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.

15:42 25.03.2024

Щодо підтримки фермерів Миколаївщини з очищення та відновлення сільськогосподарських ділянок

Баштанська районна військов адміністрація доводить до відома, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (далі - ФАО) та Всесвітня продовольча програма у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України розпочинають програму підтримки фермерів Миколаївщини з очищення та відновлення сільськогосподарських ділянок площею від 3 до 300 га, які постраждали від військових дій з лютого 2022 року.

15:36 25.03.2024

Пробація долучає до мистецтва

21 березня відзначається Всесвітній день поезії. З метою збагачення внутрішнього світу та всебічного розвитку клієнтів пробації молодіжного віку, в цей день співробітниками Баштанського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях спільно з працівниками Снігурівської публічної бібліотеки, було проведено захід з знайомства з сучасними митцями Миколаївщини.

12:28 22.03.2024

Ваша самоцінність не залежить від думки інших.

Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.

11:03 21.03.2024

Раціональне харчування – провідний фактор у формуванні здоров'я дітей

Доведено науковцями, що нераціональне харчування суттєво впливає на тривалість життя людини та приводить до виникнення та розвитку неінфекційних захворювань. На сьогоднішній день здорова дитина стала рідкістю. Зростає кількість дітей з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, нервової систем, органів кровотворення. Значно "помолодшала" виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки. Діти частіше страждають на алергійні захворювання, у тому числі на бронхіальну астму, атипічний дерматит. Це далеко не повний перелік.

08:42 21.03.2024

Зміни до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Постановою КМУ від 01.06.2023 № 549 внесено зміни до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою КМУ від 24.03.2021 № 305.

08:40 21.03.2024