На Снігурівщині трапився черговий акт вандалізму

Сьогодні вночі у селі Єлизаветівка стався кричущий випадок вандалізму – невідомі особи перерізали мережі водопостачання до колодязів загального користування. Комунальним підприємством «Снігурівський комунальник» було направлено звернення до правоохоронних органів з метою встановлення причетних осіб.

10:03 14.02.2022

У 1986-1988 роках проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил Радянського Союзу. Після армії продовжив навчання в інституті, який закінчив у 1991 році. У 2002-2013 роках проходив службу на посаді стрільця стрілецької команди станції Сні

Марквас Ігор Йосипович, народився 17 жовтня 1967 року в селі Новомиколаївка Жовтневого (нині – Миколаївського) району Миколаївської області. Закінчив середню школу. У 1984 році вступив до Одеського політехнічного інституту.

08:25 12.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

08:47 10.02.2022

Спростування недостовірної інформації

Вчора, 07 лютого 2022 року, на деяких місцевих спільнотах в соціальній мережі Facebook була поширена недостовірна інформація щодо ніби-то закриття дитячих садків в м.Снігурівка.

16:54 08.02.2022

Емоційно та напружено

Саме так проходив 29 відкритий турнір Кіокушин Будо карате Кембукай «Юний самурай», що цими вихідними відбувся в Миколаєві. За звання кращих змагалися близько 300 учасників з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Миколаєва, були і гості з Латвії. Не могли оминути його і Снігурівські каратисти, які черговий раз довели, що вони кращі з кращих.

12:08 07.02.2022