Депутати Снігурівської міської ради підтримали виділення коштів на тероборону

У середу, 23 лютого 2022 року, депутати Снігурівської ОТГ в ході засідання позачергової сесії міської ради підтримали рішення про внесення змін до бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2022 рік, яким передбачається виділення 15 тис.грн з бюджету громади відповідно до клопотання Баштанської районної державної адміністрації для потреб батальйону територіальної оборони району.

18:11 23.02.2022

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

14:19 22.02.2022

Турбота змінює

Працівниками відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Снігурівської міської ради разом зі Службою у справах дітей Снігурівської міської ради 21 та 22 лютого 2022 року в Відділенні поліції №2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області та в Снігурівській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості було проведено семінари на тему: «Сімейний патронат і що про нього варта знати». Учасникам семінару було розкрито інформацію щодо можливостей створення Патронату.

14:07 22.02.2022