Дата: від до Скинути

«Тепло. Затишно. Комфортно» - на Снігурівщині три освітні заклади перевели на альтернативне опалення

Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Павлівський НВК та Снігурівський ДНЗ №4 розпочали новий опалювальний сезон з використанням котелень на альтернативному виді палива. Тепер замість старих і неефективних твердопаливних котлів, нові модульні котельні опалюють приміщення за допомогою пелетів з відходів сільськогосподарського виробництва. Учні та педагогічні колективи вже відчули позитивний ефект від даного впровадження.

08:26 10.11.2021

Свято Осені та врожаю

Свято в дитячому садку - це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

11:03 09.11.2021

Вітаємо з Днем української писемності та мови.

Щорічно, 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, приурочений українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

08:00 09.11.2021

Запитання – відповіді: електронні лікарняні

Що робити, якщо електронний листок непрацездатності не сформовано внаслідок відсутності на дату початку періоду непрацездатності у реєстрі застрахованих осіб інформації про трудові відносини?

07:42 08.11.2021