Увага! Важлива інформація!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 року № 1066 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236» «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

13:51 21.10.2021

Інна Бойко провела засідання виконкому Снігурівської міської ради

У середу, 20 жовтня 2021 року, відбулося засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради під головуванням очільниці громади Інни Бойко. На порядок денний засідання було винесено чотирнадцять питань.

09:53 21.10.2021

Працівники міської ради провели толоку

У вівторок, 19 жовтня 2021 року, працівники Снігурівської міської ради провели невеличку толоку, в ході якої прибрали опале листя на території біля адміністративної будівлі та висадили троянди на клумбах.

08:23 20.10.2021

Снігурівська міська рада оголошує проведення екологічної акції з озеленення міста та населених пунктів громади.

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців міста, колективи установ, організацій, місцевих підприємців долучитися до акції, яка проходитиме з 19 по 31 жовтня 2021 року.

20:23 19.10.2021

В Снігурівку завітали представники «Фонду розвитку м. Миколаїв» у рамках співпраці

Наприкінці минулого тижня до Снігурівської ОТГ завітали директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаїв» Михайло Золотухін та експерт проекту Олександр Дудюк. У рамках робочої зустрічі представники ГО поспілкувалися з міським головою Інною Бойко, працівниками апарату ради та старостами нашої громади. Спілкування відбувалося в рамках річного партнерського проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини».

09:05 19.10.2021