Міні-ярмарок — шлях до працевлаштування.

Однією із послуг, які служба зайнятості може запропонувати роботодавцям — проведення міні-ярмарок вакансій. Міні-ярмарок представляє собою тристоронню зустріч, на якій роботодавець безпосередньо може поспілкуватися з кандидатами на вакансію в присутності представників центру зайнятості. Такий формат заходів допомагає налагодити більш тісні та довірчі відносини як з роботодавцями, так і з безробітними, а також сприяє пришвидшенню укомплектування вакансій кваліфікованими кадрами.

08:41 25.10.2021

Постійна підтримка землекористувача

Протягом багатьох років ТОВ "АГРОФІРМА "МУРАВКА", керівник якого є Денис Валерійович Муравка, підставляє своє плече у вирішенні пріоритетних проблем Афанасіївського старостинського округу. Вже давно під його керівництвом проводиться поточний ремонт доріг до села Афанасіївки та з Юр’ївки до Снігурівського ліцею. Неодноразово він підтримував Юріївську церкву, заходи до проведення свята Івана Купала. Денис Валерійович досвідчений керівник та справжній господар, який зробив багато добрих справ.

19:31 23.10.2021

В Снігурівці на одній з вулиць встановили автономні ліхтарі на сонячних батареях

Вуличне освітлення на сонячних батареях – це вже не сюжет для наукових телепрограм. Ці ліхтарі не підключені до мережі вуличного освітлення, а мають автономні батареї та сонячні панелі, які акумулюють енергію і таким чином освітлюють вулицю, використовуючи сонячну енергію. Такі ліхтарі вже почали з’являтися і на вулицях міста Снігурівка.

18:42 23.10.2021

Снігурівчани висадили в місцевому парку понад 300 дерев в рамках акції з озеленення міста

У суботу, 23 жовтня 2021 року, керівництво громади разом з працівниками міської ради, працівники комунальних установ міста, представники молодіжної ініціативної групи, учні Снігурівського професійно-технічного ліцею і ЗОШ №3, представники Першотравневого старостинського округу та небайдужі снігурівчани долучились до екологічної акції з озеленення населених пунктів нашої громади. Небайдужі учасники екологічної акції висадили понад 300 саджанців дерев (дуби, катальпи, клени, верба Матсуди) та близько сотні кущів (самшит, спірея, форзиція та горобина) в міському парку ім.Т.Г.Шевченка.

14:26 23.10.2021

В Снігурівській ОТГ відбулось засідання ХІІІ позачергової сесії міської ради

У п’ятницю, 22 жовтня 2021 року, в залі засідань міськради під головуванням очільниці громади Інни Бойко відбулась ХІІІ позачергова сесія Снігурівської міської ради 8 скликання. Депутатами було розглянуто понад сорок питань порядку денного.

20:51 22.10.2021

В Снігурівці пройшли фокус-групи молоді та влади у рамках реалізації місцевих ініціатив

В рамках  проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля» для молодіжних ініціативних груп за  участі представників Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні по Миколаївській області Тетяни Гвоздь, Людмили Мураховської, міського голови Інни Бойко, секретаря міськради Сергія Верловицького, молодіжної ініціативної групи, представників депутатського корпусу, культури, освіти, комунального підприємства  проведено фокус-групи у форматі «Молодь – влада» та «Молодь – молодь».

07:48 22.10.2021

В Снігурівці пройшов футбольний турнір пам’яті Володимира Лусти

Володимир Луста трагічно пішов з життя 6 лютого 2018 року. Особистість Володимира Вікторовича не лише для Снігурівщини, а й усієї Миколаївської області була знаковою. Добрий спомин про земляка назавжди залишиться в пам’яті багатьох снігурівчан.

20:47 21.10.2021