Трагедія на Великодню ніч: Обстріл Снігурівщини армією росії

Рівно рік тому, у Великодню ніч Снігурівщина пережила масований ракетний обстріл з боку окупантів. Російські військові підло випустили по нашій громаді 12 балістичних ракет С-300, що призвело до жертв серед населення та руйнувань обʼєктів цивільної інфраструктури в м.Снігурівка та в сусідньому селі Василівка. Жертвами цього жахливого терористичного акту стали двоє підлітків у Василівці, які прямували до церкви на Великоднє богослужіння і потрапили під обстріл.

09:09 16.04.2024

З надією на захист та підтримку: на Снігурівщині з’явився Притулок для осіб, які постраждали від насильства.

Сьогодні, 15 квітня, у місті Снігурівка відбулося відкриття Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

20:30 15.04.2024

До уваги  суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Снігурівська міська рада  повідомляє, що в Державному аграрному реєстрі діє програма щодо підтримки фермерів Баштанського та Миколаївського районів з очищення та відновлення сільськогосподарських ділянок, які постраждали від військових дій з лютого 2022 року. Просимо суб’єктів господарювання перевірити правильність оформлення, а саме накладання електронного підпису на відповідні заявки, у разі відсутності таких підписів  просимо підписати подані заявки в ДАРі (особистий кабінет)  за посиланням:    https://www.dar.gov.ua

14:39 15.04.2024

До уваги агровиробників!

Снігурівська міська рада повідомляє, що Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024. Через Програму USAID АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15756 посівних одиниць насіння. Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів.

11:34 15.04.2024

Весняний авітаміноз у дітей: як завадити та запобігти

Авітаміноз навесні – часте явище у дітей, адже в цей період досить складно “наситити” раціон достатньою кількістю свіжих овочів і фруктів. Авітаміноз може перебігати безсимптомно, проте шкодить роботі організму та впливає на стан здоров’я дитини.

11:32 15.04.2024

Про призначення надбавки до пенсії на утримання непрацездатних членів сім'ї відповідно Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”

Відповідно до пункту “а” статті 16 та пункту “а” статті 24 Закону України  “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 № 2262-ХІІ (далі - Закон) до пенсії за вислугу років та по інвалідності, що призначається особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, нараховується надбавка непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім'ї, - на кожного непрацездатного члена сім'ї в розмірі 50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

14:04 12.04.2024

Дотримання вимог щодо створення оптимального безпечного середовища в закладах освіти

Під час бойових дій, які здійснює країна-агресор, наразі актуальним є питання створення безпечного простору для здобувачів освіти та персоналу закладу, які працюють за змішаною та очною формою навчання, або якийсь час перебувають на території закладу. Забезпечення оптимального безпечного середовища під час повітряної тривоги, є першочерговим завданням засновників і керівників закладів освіти.

14:03 12.04.2024

Снігурівська громада отримала мобільні класи

Снігурівський опорний та Снігурівський третій ліцеї отримали мобільні класи від Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в межах проєкту «Надання цифрових інструментів для подолання відставання в навчанні, соціального-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я для найбільш вразливих 35 000 дітей у сільській місцевості», який реалізується громадською організацією «Українська Посмішка» за фінансової підтримки офісу ООН з координації гуманітарних питань.

14:28 11.04.2024