РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я

Їжа – це “пальне”, без якого організм не може функціонувати, вона дає нам енергію, котра забезпечує нормальну роботу організму, будування й оновлення всіх його структур. Треба усвідомлювати, що надлишок енергії так само небезпечний, як і її нестача.

15:44 20.02.2024

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Щороку 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього дня традиційно вся Україна вшановує память тих, хто не пережив кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності.

08:29 20.02.2024

Увага! В Баштанському районі зареєстровано 2 випадки високопатогенного грипу птиці в приватному секторі та 1 випадок в дикій фауні.

Пташиний грип — масове захворювання диких птахів та домашньої птиці, спричинене вірусом, який може передаватися від хворої птиці людині. Хвороба має серйозні наслідки для суспільства в усьому світі та є частиною програм моніторингу ВООЗ.

17:21 16.02.2024

Вплив тютюнопаління на здоров’я та життя людини: Підліток і тютюнопаління.

Нікотинова залежність сьогодні поширюється серед народних мас з такою швидкістю, що її не встигають зупинити або хоча б сповільнити навіть при всіх спробах. Їй підвладні всі: жінки та чоловіки, молодь і літні люди, а найстрашніше, що курити починають вже в підлітковому віці, абсолютно не надаючи значення тому, як це впливає на стан юного організму, що розвивається.

15:50 16.02.2024

Залежність від нікотину

Перший крок позбутися від тютюнової залежності – це визнання цієї проблеми та її усвідомлення.

14:21 15.02.2024

Державна реєстрація потужностей операторів ринку харчових продуктів

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та обігу.

14:07 14.02.2024