Шановні жителі Баштанського району!

Пропонуємо до вашої уваги пам'ятку "Дії родини у випадках якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув".

18:40 26.09.2022

Підтримай флешмоб наших земляків проти «референдуму» загарбників!

Починаючи з сьогоднішнього дня російські загарбники, які підло окупували наше рідне місто Снігурівка та сільські населені пункти громади, проводять псевдореферендум щодо входження Снігурівщини до Херсонської області та до росії. І це в той час, коли близько 80% населення змушене було покинути свої домівки, а наших рідних, які залишились — під дулами автоматів тепер будуть змушувати брати участь у параді абсурду під назвою «референдум». Звісно, результати такого «волевиявлення» не визнає жодна цивілізована країна світу окрім кремлядського фюрера з хворими фантазіями та його zомбованого населення.

13:07 23.09.2022

«З паляницею до Перемоги»: Снігурівщина прийняла участь у патріотичній акції до Дня області

З нагоди відзначення 85-тої річниці від дня утворення Миколаївської області в рамках патріотичної акції «З паляницею до Перемоги» відбулася експозиція хлібобулочних виробів, виготовлених в 30 громадах нашої області. На експозиції було представлено коровай і від Снігурівської ОТГ.

10:25 23.09.2022

Увага!

На базі Баштанської районної військової адміністрації працює координаційний центр з надання інформації щодо евакуації жителів з найбільш постраждалих до більш безпечних місць, гуманітарних та соціальних питань жителів Баштанського району.

13:22 29.08.2022

Для власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу.

11:50 25.08.2022

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання із головним національним святом нашої держави – Днем незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

06:57 24.08.2022