Снігурівська громада отримала пожежно-рятувальний автомобіль

🚒Сьогодні Снігурівська громада отримала пожежно-рятувальний автомобіль Scania разом з обладнанням та пожежним причепом Strada Universal. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Іван Кухта на своєму телеграм каналі.

17:59 27.02.2024

Соціально-виховна робота з особами засудженими за злочини проти основ національної безпеки України

У зв’язку з повномаштабним вторгненням російської ферерації на територію України та подальшою окупаціює м.Снігурівка, на обліку Баштанського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях перебуває  29 осіб засуджених за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. В умовах сьогодення, інформаційний простір фактично стає плацдармом, а інформаційні портали, вебресурси, поштові сервіси, телеграм-канали, так звані фабрики тролів, блогери, спільноти у соціальних мережах тощо – інструментами.

10:23 27.02.2024

Повідомлення RASFF стосовно виявлення металевих фрагментів у шоколадному печиві, що експортувалось з Нідерландів

До Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 20.02.2024 № 11.1.3-21/3459 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 16 лютого 2024 року №2024.1115.

09:28 26.02.2024

РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ -ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я Частина друга: «Як організувати раціональне харчування в закладах освіти»

Кожен заклад освіти має свої певні особливості: набір виробничих приміщень харчоблоку, технологічне обладнання, режим роботи закладу, кількість учнів, кадри тощо. Тому харчування слід організовувати, зважаючи на них.

09:22 26.02.2024

Пункт розливу питної води, як джерело якісної та безпечної питної води.

Основним джерелом забезпечення населення  питною водою, як відомо,  є підземні  води, які добуваються на поверхню землі через свердловину або шахтний колодязь. За хімічним складом, підземним водам на території області, притаманне природне підвищення загальної жорсткості, вмісту хлоридів, сульфатів.

09:16 26.02.2024

У Снігурівці у другу річницю повномасштабної війни вшанували загиблих Героїв

Сьогодні, 24 лютого – друга річниця повномасштабного вторгнення, яке росія розпочала проти України. За два роки повномасштабного вторгнення Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості та єдності перед жорстоким ворогом. Саме завдяки спільним зусиллям українців, які стали на захист держави в лавах Збройних сил України та масового волонтерського руху ми змогли зламати всі путінські плани й зупинити наступ колись «другої армії світу».

10:47 24.02.2024