Дата: від до Скинути

🕯У Снігурівській громаді попрощалися із загиблим військовослужбовцем Павлом Андрющенко

Сьогодні, 16 липня, у м.Снігурівка відбулася церемонія прощання з загиблим військовослужбовцем Павлом Андрющенко. Мешканці Снігурівщини зустріли Героя живим коридором та вкрили квітами його останній путь.

16:48 16.07.2024

Черговий семінар для представників цільових громад проєкту VNG International Ukraine: Платформа е-Дем

15.07.2024 відбувся семінар для представників цільових громад проєкту "Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні: ФАЗА ІІ", що є частиною програми "Сталий розвиток через вдосконалене місцеве врядування" (SDLG) і реалізовується VNG International за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів і Асоціації міст України.

15:08 16.07.2024

З липня Пенсійний фонд України виплачує нові види допомог

З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах: одноразову грошову винагороду особам, яким надано звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.

08:52 16.07.2024

🇺🇦 Вітаємо з Днем Української Державності! 🎉

Це свято нагадує нам про важливість єдності, сміливості та незламності нашого народу. Від Карпат до Донбасу, від Полісся до Криму – кожен куточок нашої країни сповнений унікальності та краси.

12:26 15.07.2024