A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Графік виїних прийомів на 2021 рік

Графік проведення особистого, особистого виїзного прийому громадян

 старостами  Снігурівської міської ради у 2021 році

 

Прізвище, ім’я та по батькові

 Посада

Дні та години прийому  проведення ОП

Місце проведення

Дні та години прийому  проведення ВП

Місце проведення

Хомко Василь Юрійович

Староста

Афанасіївського

старостинського

округу

щовівторка

з 9.00 до 12.00год.

с.Афанасіївка, вул.Афанасія Сковороди, 13

перша та третя середа місяця з 10.00 до 12.00год.

с.Юр’ївка

Гентош Іван Ігорович

Староста

Василівського

старостинського

округу

щочетверга

з 9.00 до 12.00год.

с.Василівка, вул.Шевченка, 51

перша та третя середа місяця з 9.00 до 12.00год.

друга та четверта середа місяця з

9.00 до 12.00год.

с.Євгенівка

 

с.Павло Мар’янівка

Агеєнко Світлана Юріївна

Староста

Кобзарцівського

старостинського

округу

щовівторка

з 9.00 до 12.00год.

с.Кобзарці вул.Центральна, 6

перша та третя  середа місяця

 з 9.00 до 12.00год.

с.Новопавлівське

Білокінь Жанна Василівна

Староста

Калинівського

старостинського

округу

щочетверга

з 9.00 до 12.00год

с.Калинівка

вул.Центральна, 11

другий та четвертий вівторок місяця з 13.00 до 15.00год

с.Бурханівка

Гаран Сергій Сергійович

Староста

Нововасилівського

старостинського

округу

щовівторка

з 9.00 до 12.00год.

с.Нововасилівка

вул.Центральна, 25

друга середа місяця з 9.00 до 12.00год

друга середа місяця з 13.00 до 16.00год.

третя середа місяця з 9.00 до 12.00год.

третя середа місяця з 13.00 до 16.00год

с.Галаганівка

 

 

 

с.Єлизаветівка

 

 

 

 

с.Новокандакове

 

 

 

 

с-ще Ясна Поляна

Теличко Алла Віталіївна

Староста

Павлівського

старостинського

округу

щовівторка

з 9.00 до 12.00год.

с.Павлівка пров.Ветеранів, 2

перша та третя п’ятниця місяця з 9.00 до 12.00год

с.Івано-Кепине

Альохін Віталій Юрійович

Староста

Першотравневого

старостинського

округу

 щочетверга

з 9.00 до 12.00год.

с.Першотравневе вул.Вишнева, 26

перша та друга п’ятниця місяця з 10.00 до 12.00год

перша та друга середа місяця з

 9.00 до 12.00год

с.Трудолюбівка

 

с- щеВасильки

Кухар Ольга Олександрівна

Староста

Тамаринського

старостинського

округу

щочетверга

з 9.00 до 12.00год.

с.Тамарине вул.Центральна, 13

перший та третій вівторок місяця з 10.00 до 12.00год

с.Безіменне

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування