Агропромисловий комплекс

Шановні бджолярі нагадуємо вам, що державою надається дотація  за наявні бджолосім’ї

Дотація   надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

17:27 19.07.2021

Запрошуємо до участі у земельних торгах!

Снігурівська міська рада повідомляє про проведення земельних торгів та запрошує прийняти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки.

16:44 02.07.2021

Вітаємо аграріїв з початком жнив!

Цьогоріч 22 червня для аграріїв Снігурівщини розпочалась гаряча пора – збір зернових культур. Це один з найбільш важливих і відповідальних періодів в господарському циклі.

14:19 22.06.2021

Обговорили створення сімейних ферм

Днями на території Нововасилівського та Афанасіївського старостинських округів відбулася зустріч з представниками Укрмілкінвест щодо участі у проекті створення сімейних молочних ферм.

13:26 14.06.2021

Щира подяка благодійникам

Снігурівська міська рада висловлює щирі слова подяки члену виконкому міської ради, директору ТОВ «Пономар» Василю Гальовичу та агроному ТОВ «Пономар» Ігорю Рощенко за наданий посадковий матеріал квітів.

16:52 08.06.2021

ДО УВАГИ представників підприємств, які займаються виробництвом продукції рослинництва!

Головне управління статистики у Миколаївській області нагадує, що державне статистичне спостереження за формою № 4-сг (річна) «Звіт про посівні площі сільськогосподарських культур» під урожай 2021р. необхідно подати ДО 2 ЧЕРВНЯ 2021р.

15:14 24.05.2021