Шановні бджолярі!

Дата: 19.08.2021 09:12

Нагадуємо Вам, що державою надається дотація  за наявні бджолосім’ї

Фото без опису

Дотація   надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам — підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

НЕОБХІДНО:

Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю документи:

• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року  до  міської ради.

За додатковою інформацією звертатись до сектору економічного розвитку, агропромислового комплексу, торгівлі та оподаткування Снігурівської міської ради за  телефоном   3 16 65.