До уваги платників податків

Результати реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує платників податків про результати реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

17:01 18.02.2021

Щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що 10 грудня 2020 року набрав чинності Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

14:52 18.02.2021