Результати реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу

Дата: 18.02.2021 17:01

Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує платників податків про результати реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Так, в грудні 2020 року ДПС України у відповідності до вимог пункту і Закону України № 1072, платникам податків Миколаївської області у яких станом на 01 листопада 2020 року обліковувався податковий борг, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060 гривень та залишився несплаченим станом на дату списання, одноразово списала податковий борг на загальну суму 51,1 млн гри., з них по об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) - 22,6 млн гривень.

Інформація про суми списаного податкового боргу відповідно до пп.2.4 Закону України № 1072

Номер громади

Об’єднані територіальні громади (далі - ОТГ):

ДПІ

Сума