Статті та оголошення

Соціально-виховна робота з особами засудженими за злочини проти основ національної безпеки України

У зв’язку з повномаштабним вторгненням російської ферерації на територію України та подальшою окупаціює м.Снігурівка, на обліку Баштанського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях перебуває  29 осіб засуджених за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. В умовах сьогодення, інформаційний простір фактично стає плацдармом, а інформаційні портали, вебресурси, поштові сервіси, телеграм-канали, так звані фабрики тролів, блогери, спільноти у соціальних мережах тощо – інструментами.

10:23 27.02.2024

День Соборності України

22 січня 1919 року в історії Української державності відбулась визначна подія, яка об’єднала український народ та кордони Західноукраїнської Народної Республіки та Наддніпрянської Українською Народною Республікою в єдину та неподільну державу.  В результаті даного воз’єднання було підписано Акт злуки ЗУНР і УНР. Дана історична подія стала символом неподільності, єдності та самопожертви українського народу на шляху до вільної, соборної та незалежної України.

09:44 22.01.2024

Робоча зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції сектору превенції Баштанського РВП ГУНП

У вересні 2023 року провідним інспектором  Баштанського районного сектору № 5 філії  Державної  установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та  Херсонській областях,  Оленою СЕЛІВАНОВОЮ, було проведено робочу зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції сектору превенції Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області лейтенантом поліції Інною Фендич, щодо подальшої роботи з неповнолітнями клієнтами пробації. Під час зустрічі обговорювались питання  співпраці сектору  з ювенальною превенцією  Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області, щодо посилення контролю за поведінкою неповнолітніх засуджених до покарання не повязаних з позбавлення волі та не допущення  вчинення ними повторних кримінальних та адміністративних правопорушень.

11:23 26.09.2023

Волонтери пробації

Після деокупації м.Снігурівка Баштанського району Миколаївської області, на обліку Баштанського районного сектору №5 філії державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях з’явилась категорія засуджених осіб за зайняття колабораційною діяльністю, кількість таких засуджених стрімко росте.

09:27 04.08.2023

Взаємодія щодо повторної злочинності серед дітей

16 лютого 2022 року провідним інспектором Баштанського РС №5 Селівановою Оленою з метою взаємодії щодо покращення роботи з неповнолітніми клієнтами пробації та недопущення вчинення ними повторних кримінальних правопорушень, було проведено робочу зустріч з інспектором ювенальної превенції Відділення поліції №2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Дмитрієвою Анною.

16:05 17.02.2022

Співпраця з партнерами пробації

19.01.2022 року співробітниками Баштанського РС №5 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з фахівцем Снігурівського центру надання безоплатної правової допомоги Юлією Шеремет з метою обговорення меморандуму про співпрацю між установами та узгодження плану спільних заходів затвердженого Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги.

09:58 21.01.2022

Пробаційні програми

Пробаційні програми є новим, проте дієвим інструментом у роботі з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, який дозволяє отримати перевагу щодо подолання шкідливих звичок, зміни прокримінального мислення, формування безпечного суспільства, зниження злочинності та попередження повторних кримінальних правопорушень. Дана програма призначається за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання зв випробуванням та включає в себе систему занять, які проводяться за визначеним графіком і мають на меті корекцію поведінки, яка суперечить прийнятим у суспільстві нормам, а також сприяє формуванню соціально спрямованих змін особистості.

15:32 18.01.2022

Співпраця з бюро безоплатної допомоги

02 грудня 2021 року працівниками Баштанського РС №5 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з представником Снігурівського бюро безоплатної допомоги Шеремет Юлією.

13:50 03.12.2021

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

01.12.2021 року провідним інспектором  Баштанського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Селівановою Оленою для неповнолітнього клієнта пробації, було проведено інформаційний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

15:22 01.12.2021