A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Статті та оголошення

Заходи до Дня боротьби з туберкульозом

24 березня відзначається всесвітній день боротьби з туберкульозом, протягом березня 2021 року  задля поінформованості та попередження росту захворюваності на туберкульоз провідним інспектором Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Селівановою Оленою, серед молоді та неповнолітніх клієнтів пробації було проведено ряд лекцій на тему : «Профілактика туберкульозу».

13:23 16.03.2021

Робоча зустріч

04 лютого 2021 року начальником Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Устіченко Русланом разом з  старшим інспектором Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Кирийчук Тетяною було проведено робочу зустріч з старшим інспектором з питань підготовки до звільнення відділу СВПР Державної установи «Снігурівська виправна колонія №5» Фещуком Павлом. Під час зустрічі обговорювались питання взаємодії щодо підготовки до звільнення засуджених до позбавлення волі з метою їх трудового та побутового влаштування, а також недопущення порушення строків направлення відповідних запитів та відповідей на них сторонами.

20:57 05.02.2021

Соціально-виховна робота з залученням волонтера пробації

Одним із основних напрямів Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  є соціально-виховна роботи з клієнтами пробації, щодо недопущення вчинення ними повторних злочинів.

12:59 21.01.2021

День Святого Миколая – свято з особливим шармом

Новорічні свята – саме та пора, коли кожен із нас сподівається на чудо і позитивні зміни у житті. Дорослі та діти чекають на подарунки. Не є винятком і діти та підлітки, які перебувають на обліку органів пробації. Щорічно в різних областях України органи пробації організовують тематичні заходи з нагоди святкування Дня Святого Миколая.

09:01 22.12.2020

Професійне орієнтування для неповнолітніх

Вересень – початок осіні та початок нового навчального року в учнів та студентів. Випускники шкіл починають опановувати обрані ними професії в професійних ліцеях, коледжах та університетах, дехто обирав свій майбутній фах за здібностями, хтось по бажанню, а деякі пішли навчатись за вказівкою батьків. Обрати правильну кваліфікацію –  обрати своє життя, адже є дуже багато прикладів того, що колишній випускник школи  обрав професію лікаря і жодного дня не пропрацював в лікарні, а став відомим співаком. Саме тому дуже важливо щоб при виборі майбутнього фаху колишні школярі рівнялись не тільки на бажання, але і на здібності, з цією метою провідним інспектором Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Селівановою Оленою для неповнолітніх суб’єктів пробації було організовано зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Хижняк Оленою Вікторівною.

09:04 17.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування