Європейська інтеграція

→ Корисні посилання

→ Європейські програми та проекти

→ Подорожуємо по безвізу

🇺🇦🇪🇺У Києві відбулося історичне виїзне засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ, адже вперше міністри зустрілися за межами Європейського Союзу.

Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, ця подія не лише свідчить про «солідарність з Україною, але й є новим кроком на посилення нашої Європи, що додає Європі лідерства та ініціативи».

13:29 03.10.2023

Європейська та євроатлантична інтеграція – початок переговорів про вступ в ЄС, шлях до Саміту НАТО у Вашингтоні

Такою була тема розмови Віцепрем’єрки Ольги Стефанішиної з керівниками іноземних дипломатичних установ України, яка відбулася в Закарпатській області.

09:02 04.08.2023

Визначено чіткі подальші кроки на шляху до ЄС і НАТО

Під головуванням Президента Володимира Зеленського 24-25 липня відбулися координаційні наради за участі урядовців та парламентарів щодо інтеграції України до ЄС і НАТО. Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина доповіла про прогрес та порядок денний на обох напрямках.

15:04 26.07.2023

Рік тому, 23 червня 2022 року, 27 лідерів країн-членів ЄС офіційно визнали Україну частиною європейської родини – ми отримали статус країни-кандидата на членство в ЄС.

17:09 23.06.2023