Європейська інтеграція

→ Корисні посилання

→ Європейські програми та проекти

→ Подорожуємо по безвізу

Уряд затвердив План для реалізації програми Ukraine Facility (Українського Фонду)

Документ включає понад 150 індикаторів за 69 напрямками реформ, виконання яких заплановане на період до 2027 року, та стане основою для реалізації програми фінансової підтримки України від ЄС у розмірі 50 млрд євро протягом 2024-2027 років.

08:57 19.03.2024

Презентована Європейська стратегія оборонної промисловості, яка передбачає активне долучення України

Стратегія пропонує комплекс заходів, підкріплений Європейською оборонно-промисловою програмою (EDIP). Це дозволить країнам-членам ЄС нарощувати їхню оборонну промисловість, посилювати безпеку постачання, а також розбудовувати партнерства на підтримку цих цілей.

17:04 06.03.2024

28 лютого - Річниця подання заявки України на членство в ЄС

У цей день два роки тому, у найтемніший час своєї новітньої історії, Україна подала заявку на членство в ЄС. Це стало важливим кроком перед загрозою існування країни, адже ми мали вберегти євроінтеграційні здобутки і твердо заявити – Україна є європейською країною.

16:27 28.02.2024

💪Продовжуємо роботу над практичною реалізацією рекомендацій Єврокомісії на шляху до початку перемовин з ЄС

Вчора Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації прав і свобод національних меншин (спільнот) та корінних народів України. Порядок розроблений у межах імплементації оновленого законодавства щодо національних меншин (спільнот).

09:24 14.02.2024

📌Ольга Стефанішина назвала пріоритети європейської та євроатлантичної інтеграції у 2024 році

Під час онлайн-спілкування, організованого Німецько-Українською промислово-торговельною палатою AHK Ukraine, Віцепрем’єрка зазначила, що порядок денний реформ, визначений у звіті Європейської Комісії про розширення 2023, буде головним пріоритетом 2024 року у сфері євроінтеграції.

14:48 12.01.2024

🇺🇦🇪🇺У Києві відбулося історичне виїзне засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ, адже вперше міністри зустрілися за межами Європейського Союзу.

Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, ця подія не лише свідчить про «солідарність з Україною, але й є новим кроком на посилення нашої Європи, що додає Європі лідерства та ініціативи».

13:29 03.10.2023