Європейська інтеграція

→ Корисні посилання

→ Європейські програми та проекти

→ Подорожуємо по безвізу

🇪🇺Рада ЄС схвалила передання прибутків від заморожених російських активів Україні

Передбачається, що центральні депозитарії в ЄС, які володіють російськими суверенними активами та резервами на суму понад 1 млн євро, зроблять фінансовий внесок зі свого відповідного чистого прибутку, що накопичується з 15 лютого 2024 року.

16:56 23.05.2024

Ольга Стефанішина взяла участь у пояснювальній сесії Єврокомісії в межах офіційного скринінгу

У понеділок, 29 квітня в Брюсселі, Бельгія, Віцепрем’єрка взяла участь у зустрічі, присвяченій переговорному розділу 12 «Продовольча безпека, ветеринарна та фітосанітарна політика».

17:49 29.04.2024

🤝 Європейська Комісія схвалила План України, що відкриває шлях до залучення 50 млрд євро у межах інструменту ЄС Ukraine Facility (Українського фонду) на 2024-2027 роки

План визначає 69 реформ та 10 інвестицій, розбитих на 146 якісних та кількісних індикаторів. Реформи, запропоновані в межах Українського плану, охоплюють 15 сфер, наприклад енергетику, сільське господарство, транспорт, “зелений” та цифровий переходи, децентралізація тощо.

16:45 17.04.2024

📌Ольга Стефанішина на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України поінформувала про євроінтеграційні можливості для регіонів

«Ми рухаємось нашим євроінтеграційним шляхом відповідно до календаря, зокрема і стосовно офіційного початку перемовин. Вже триває оцінка наших майбутніх зобов’язань, і починаючи з червня, все літо буде присвячене оцінці українських політик, рівня їх впровадження і відповідності європейським стандартам», – повідомила Віцепрем’єрка.

17:37 13.04.2024

Уряд затвердив План для реалізації програми Ukraine Facility (Українського Фонду)

Документ включає понад 150 індикаторів за 69 напрямками реформ, виконання яких заплановане на період до 2027 року, та стане основою для реалізації програми фінансової підтримки України від ЄС у розмірі 50 млрд євро протягом 2024-2027 років.

08:57 19.03.2024

Презентована Європейська стратегія оборонної промисловості, яка передбачає активне долучення України

Стратегія пропонує комплекс заходів, підкріплений Європейською оборонно-промисловою програмою (EDIP). Це дозволить країнам-членам ЄС нарощувати їхню оборонну промисловість, посилювати безпеку постачання, а також розбудовувати партнерства на підтримку цих цілей.

17:04 06.03.2024