Дата: від до Скинути

«Все норм» — найпростіший спосіб уникнути неприємної розмови. Бо ж раптом ми когось образимо чи здамося надто вразливими. Та чи справді це «норм»?

Фактично ми наполягаємо на тому, що все добре, хоча знаємо, що це не так. Тож, а) даємо оточуючим зрозуміти, що певна поведінка є прийнятною; б) вкотре знецінюємо себе та свої емоції; в) робимо це знову й знову. Здається, геть не норм.

10:20 05.03.2024

🕯🥀 Знову непоправна втрата… Захищаючи Україну загинув воїн зі Снігурівщини.

1 березня 2024 року, під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув наш земляк з одного з сільських населених пунктів нашої громади Євгеній Комісаров.

15:15 04.03.2024

До уваги сільгосптоваровиробників!

Доводимо до відома сільгосптоваровиробників громади, що Продовольча та сільськогосподарська організація Об'еднаних націй (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

13:03 04.03.2024

Ріки незмінно течуть додому

Під таким гаслом з 16 до 24 березня відбудеться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», до якої запрошує приєднатися всіх бажаючих наших користувачів та жителів громади команда Українського інституту книги.

13:02 04.03.2024

Надання допомоги по тимчасовій непрацездатності в періоді перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати

Чи призначається застрахованій особі допомога по тимчасовій непрацездатності у періоді відпустки без збереження заробітної плати?

11:27 01.03.2024

Як захиститись від інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом?

Інфекційні захворювання до теперішнього часу є найбільш поширеними захворюваннями в усьому світі. Гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, дифтерія, кашлюк, правець, краснуха, пневмококова, менінгококова інфекція, туберкульоз, інфекційний мононуклеоз, скарлатина, коронавірус… Ці та багато інших вірусних чи бактерійних захворювань здатні передаватись від хворої до здорової людини через повітря, тобто так званим повітряно-краплинним шляхом. У більшості випадків такими захворюваннями людина заражується при тісному контакті з вже хворою людиною чи носієм без ознак захворювання. Мікроби й віруси під час розмови, кашлю, чхання потрапляють у повітря з крапельками слини або слизу, а здорова людина заражається, коли їх вдихає. Збудники окремих інфекцій (наприклад, дифтерії, туберкульозу, коронавірусу) є доволі стійкими у зовнішньому середовищі поза організмом людини і довго можуть зберігати життєздатність на різних поверхнях після висушування крапельок рідини у вигляді пилу. Тоді мікроби можуть потрапити із забруднених поверхонь на руки людини, якими вона мимоволі, непомітно для себе, може потерти очі чи носа і таким чином заразитися.

09:08 01.03.2024

Снігурівська громада отримала пожежно-рятувальний автомобіль

🚒Сьогодні Снігурівська громада отримала пожежно-рятувальний автомобіль Scania разом з обладнанням та пожежним причепом Strada Universal. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Іван Кухта на своєму телеграм каналі.

17:59 27.02.2024

Україна приєдналась до ініціативи НАТО Federated Mission Networking (FMN)

Ініціатива FMN налічує 38 учасників і спрямована на досягнення взаємосумісності комунікаційних та інформаційних систем для забезпечення бойового управління у багатонаціональних операціях. FMN сприяє ефективнішому обміну інформацією та злагодженому управлінню завдяки впровадженню державами-учасницями спільних стандартів, протоколів та процедур.

16:01 27.02.2024