На Снігурівщині провели навчання з мінної безпеки та медицини

Днями Снігурівщину відвідали представники ТОВ «Українські сервіси розмінування», які провели навчання з мінної безпеки та тактичної медицини для представників старостинських округів нашої громади.

08:58 25.01.2024

Як оформити пенсію дистанційно

Українці, які досягли пенсійного віку та вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

08:11 25.01.2024

Чи є обов’язковим документом при призначенні пенсії довідка про заробітну плату за період до 1 липня 2000 року?

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при обчисленні пенсії враховується заробіток людини за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. Заробітна плата за цей період обчислюється за даними реєстру застрахованих осіб.

08:10 25.01.2024

До уваги платників плати за землю!

Для отримання податкових пільг зі сплати місцевих податків, передбачених п. 283.2 ст. 283 та п. 288.8 ст. 288 Податкового кодексу України, а саме: звільнення від сплати земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення, землевласники та землекористувачі потрібно звернутися до Снігурівської міської ради (м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124) із заявою про визнання земельних ділянок непридатними для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами та встановлення вищезазначених пільг.

16:50 24.01.2024

З 1 січня 2024 року зросли надбавки Почесним донорам

Почесні донори України мають право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Дану норму встановлено статтею 21 Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» від 30.09.2020 № 931-IX.

16:43 22.01.2024

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15.01.2024 р. №2023.8800- fup 17стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походження з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Kirchner Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ чаю», вул. Гайдара , 50, офіс 7, м.Київ, 01033).

16:40 22.01.2024