«Вам посилка» - Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему

Зловмисники розповсюджують фейкові СМС-повідомлення про надходження посилок від імені відомого українського поштового сервісу. Сповіщення містять фішингові посилання на підконтрольні шахраям ресурси. Мета шахраїв – збір платіжних даних користувачів з метою привласнення їхніх заощаджень.

15:33 08.01.2024

Негода на Снігурівщині

Станом на 14.00 годину, на території Снігурівської громади частково знеструмлене місто Снігурівка та с.Васильки. Працівники Снігурівської філії ПАТ «Миколаївобленерго» докладають максимум зусиль для скорішого відновлення подачі електроенергії до абонентів.

14:19 08.01.2024

ІДЕНТИФІКАЦІЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН – ЦЕ НЕОБХІДНО!

Реєстрація тварин є частиною державної політики, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і відтак є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

08:58 08.01.2024

Попередження про погіршення погодних умов 7 - 9 січня 2024 року

За інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології у зв'язку з впливом південного циклону та вторгненням холодного арктичного повітря з півночі Європи по території Миколаївської області  очікуються складні погодні умови І (жовтого 🟡) рівня небезпечності:

14:54 05.01.2024

Сказ та його профілактика

Епідемічна та епізоотична ситуація зі сказу в Україні залишається неблагополучною. Природні вогнища сказу існують практично на всій її території. Щорічно реєструється значна кількість захворювань на сказ серед тварин та випадки загибелі людей внаслідок захворювання на сказ.

09:40 05.01.2024

Наслідки обстрілів

Вчора русня вкотре нагадала про свою підлість, вдаривши ракетами по околиці Снігурівки. Результат цього нікчемного обстрілу – близько 40 пошкоджених приватних будинків, з яких 4 будинки були знищені вщент. Чотири сімʼї взагалі залишились без даху над головою. Значна частина мікрорайону була знеструмлена.

17:37 04.01.2024

Всі розуміють, що вступ України до НАТО – це гарантія миру в Європі: Ольга Стефанішина розповіла про очікування від майбутнього саміту Альянсу у Вашингтоні

У великому інтерв’ю для @ICTV Віцепрем’єрка зазначила, що не очікує, що майбутній саміт стане «історичним», зокрема з огляду на наближення президентських виборів у США в 2024 році.

10:11 03.01.2024