Сила єдності

Дата: 21.01.2022 14:50

22 січня 1919 року на Софійському майдані у Києві Директорія УНР урочисто оголосила Акт Злуки про об'єднання Української Народної Республіки (Наддніпрянської України) і Західно-Української Народної Республіки (Галичина, Буковина і Угорська Русь) у соборну Україну. Проголошення Соборності УНР та ЗУНР є історичним актом об’єднання українських земель в єдину державу, а 22 січня ввійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в бібліотеках  Снігурівської ОТГ відбувся цикл заходів: історичний хронограф «Соборна мати-Україна одна для всіх, як оберіг», історичне дос’є «Україна – єдина довіку», година державності «Україна: Схід і Захід-разом», година гордості «Соборна духом Україна», історичний екскурс «Погляд у минуле — крок у майбутнє», година історичної пам’яті «Єднання заради незалежності» та інші.  Представлені до уваги відвідувачів заходи допомогли не лише краще пізнати історію нашої держави,   споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності, а й сприяли піднесенню їх національної свідомості.