Афганістан – болюча таємниця кожного солдата

Дата: 15.02.2022 20:14

Фото без описуЗ метою виховання у дітей поваги до людей, які виконували інтернаціональний обов’язок, формування патріотизму, милосердя, набуття навичок аналізу історичних фактів у Снігурівському історико – краєзнавчому музеї проведено тематичну екскурсію: «Афганістан – болюча таємниця кожного солдата». 25 грудня 1979 року радянські війська були введені в Афганістан для виконання інтернаціонального обов’язку. Ця війна тривала майже десять років. 15 лютого 1989 року останній наш воїн був виведений за межі республіки Афганістан. Закрилася остання сторінка героїчного і драматичного літопису. Перестали йти похоронки з Кандагара і Джелалабада, Кабула…  Через горнило афганської війни пройшли 168 жителів Снігурівщини. Дедалі більше віддаляють роки війни від нас ту війну, але стоять обеліски, які вічно будуть нагадувати про тих, хто не повернувся до батьківської хати – це наші земляки: ДІДЕНКО СЕРГІЙ ВЛАДИСЛАВОВИЧ і ПЕНШИН ЯРОСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ. І зараз на нашій планеті панують війни, злочин,насилля. Та ми маємо надію, що в майбутньому на всій землі владарюватимуть мир і злагода, що люди забудуть навіть значення слова «війна».