Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг

Дата: 21.01.2022 11:11

Фото без описуЗ метою виховання національної свідомості дітей, людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадян Української держави, поглиблення знань про історичний  факт злуки українського народу, його значення у Снігурівському  історико-краєзнавчому музеї проведено історичну годину: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг».

22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено Злуку УНР і ЗУНР. Відвідувачі переглянули фільм:      «Свято Злуки. Політична пам'ять».