Вітаємо з перемогою!

Дата: 25.01.2022 15:05

Фото без опису22 січня відбувся  обласний  дистанційний  огляд «Різдвяне диво», в якому  взяли участь аматорські вокальні, хорові, фольклорні, інструментальні, театральні колективи, окремі виконавці та майстри декоративно-прикладного мистецтва. Всього — 128 учасників із 41 територіальної громади Миколаївщини. Огляд «Різдвяне диво» є багатожанровим і проводиться з метою відродження, збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини України, розвитку аматорської творчості, організації змістовного дозвілля, естетичного виховання дітей та молоді на основі Новорічно-різдвяних українських народних звичаїв та обрядів.

Усі виступи представлені згідно з Новорічно-різдвяною тематикою (колядки, щедрівки, новорічні пісні, театралізовані дійства, вокально – музичні композиції, відеокліпи тощо). Найбільша кількість творчих програм була представлена частиною самобутньої культури нашого народу — традиційними колядками та щедрівками. Вони були поєднані з віншуваннями та величаннями усіх членів родини, з побажаннями добробуту, щедрого врожаю, здоров’я, доброї долі, любові, добрих шлюбів, які колоритно розкривали тему огляду «Різдвяне диво».

Від нашої громади участь в цьому огляді приймали чоловічий ансамбль «Козацький передзвін» та тріо «Акорд». В номінації «Вокальне мистецтво» виконавши пісню «Коляда» посіли ІІ призове місце. Відеокліп вокального ансамблю «Дівчата» Нововасилівського СБК отримав диплом за участь. А в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ місце посів майстер з виробів по дереву Войцеховський Володимир Францович (Новопавлівський сільський клуб).

«Вітаємо наших артистів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва із заслуженими нагородами! Бажаємо вам невичерпної енергії, величезного натхнення, подальших творчих перемог та нових здобутків в ім’я багатогранної української культури!», – прокоментувала Снігурівський міський голова Інна Бойко.