СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ

Дата: 27.01.2022 14:23

Фото без опису«Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…» – про це говориться у Резолюції Генеральної асамблеї ООН № 60/7, яка була прийнята 1 листопада 2005 року. Саме цим документом визначено 27 січня як Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В цей день весь світ вшановує пам’ять загиблих в роки Голокосту – жахливої трагедії, жертвами якої стали близько шести мільйонів євреїв. В Україні було розстріляно понад півтора мільйона людей, але й до сьогодні дослідники не мають точних даних щодо справжньої кількості знищених нацистами євреїв та ромів. Бібліотечні заклади Снігурівської ОТГ також приєдналися до вшанування цієї скорботної дати і провели цикл заходів «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ». Користувачі бібліотек мали можливість ознайомитися з літературою про страшні часи «нацистського терору» 1941 – 1944 років, представленими на книжкових виставках «Історія скорботи та героїзму», «Голокост: душа розіп’ята на хресті», «Голокост – шрам на серці людства».