Дата: 24.02.2021 21:01

Від  24  лютого  2021 року № 51

м. Снігурівка

Про затвердження складу конкурсної

комісії по проведенню конкурсного відбору

на зайняття посади директора комунального

некомерційного підприємства «Снігурівська

міська лікарня» Снігурівської міської ради

Відповідно до п.п. 10, 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров′я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  27 грудня 2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я”,  листів голови Снігурівської районної організації професійної спілки працівників охорони здоров′я від 16.02.2021 р. № 11 та КНП «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради від 16.02.2021 р. № 166/03-05:

1. Затвердити склад конкурсної комісії по проведенню конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради згідно з  додатком.

2. Конкурсній комісії по проведенню конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради провести вищезазначений конкурс відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від  27 грудня 2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я”.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                            І.БОЙКО

до розпорядження міського  голови

від 24.02.2021 року  № 51

Склад

1. ГОЛДУН   Світлана Миколаївна -    голова комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

1. ВАЛЬЧУК Олена Олександрівна    - секретар комісії, головний  спеціаліст з кадрових  питань відділу з організаційних та кадрових питань                                                              (без права голосу);

Члени комісії:

1. МАЙБОРОДА Наталя Іванівна – лікар - нарколог КНП «Снігурівська  МЛ» Снігурівської міської ради;
  2. ТКАЧУК Ганна Василівна – завідувач стоматологічного відділення, лікар-стоматолог  КНП «Снігурівська МЛ» Снігурівської міської ради;
  3. ДВОРЕЦЬКА Наталія Анатоліївна – головна медична сестра КНП «Снігурівська МЛ» Снігурівської міської ради, голова Снігурівської районної організації професійної спілки працівників охорони здоров′я;
  4. КОВАЛЕНКО Людмила Миколаївна – завідувач поліклінічного відділення, лікар-офтальмолог КНП «Снігурівська МЛ» Снігурівської міської ради, член  Снігурівської районної організації професійної спілки працівників охорони здоров′я;
  5. НАРТОВ Олег Іванович – депутат Снігурівської міської ради 8 скликання, голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури, спорту, охорони здоров′я та соціального захисту населення.

Начальник відділу з організаційних

та кадрових питань                                                        В.ПЛУГОВИЙ