Громадські слухання (обговорення)

Проєкт рішення сесії Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування КАЛИНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:40 06.06.2023

Проєкт рішення сесії Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування ЄВГЕНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:39 06.06.2023

Проєкт рішення сесії Снігурівської міської ради "Про зміну типу закладу та найменування ГАЛАГАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

11:37 06.06.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації "Про зміну типу закладу та найменування ЄВГЕНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

18:34 05.06.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації "Про зміну типу закладу та найменування КАЛИНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

18:32 05.06.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації "Про зміну типу закладу та найменування ПАВЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

18:30 05.06.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації "Про зміну типу закладу та найменування ПЕРШОТРАВНЕВОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

18:29 05.06.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації "Про зміну типу закладу та найменування ГАЛАГАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, а також затвердження у новій редакції його статуту"

18:27 05.06.2023

Розпорядження "Про проведення громадських обговорень проєктів рішень Снігурівської міської ради “Про зміну типу та найменування, затвердження у новій редакції Статутів закладів загальної середньої освіти Снігурівської міської ради”

10:17 13.08.2021